Zumba

Dans Mı Spor Mu? – Zumba!

Son dönemlerin yeni akımı olan Zumba, günümüzde milyonlarca insan tarafından yapılan eğlenceli ve kolay bir fitness-dans programıdır. Bilinen hikayesine göre; Shakira’nın de aerobik eğitmeni olan Beto Perez’ in her zaman kullandığı müzik CD’sini unutup Salsa ve Merengue şarkıları ile ders işlemesi üzerine başlamıştır. Aerobik ve dans figürlerinin karışımı olan bu dans çeşidi günümüzde yaklaşık 45 ülkede, 4 milyona yakın insan tarafından yapılmakta.

Siz de hem eğlenmek, hem spor yapmak hem de dans etmek istiyorsanız Zumbaya başlayın!

Zumba Nasıl Yapılır? – Hem Eğlenin Hem Öğrenin!

Hemen hemen her kursun ders programında yer alan Zumba aslında kolay bir dans. Ancak sağlam bir kondisyon istiyor. Dans ederek de sağlayacağınız bu direnç ile Zumba yaparken zorlanmayacaksınız.

Zumba Latin dans ezgileri ve aerobik hareketler ile yapılıyor. Kimileri dans kimileri spor diyor. Ancak her iki durumda da oldukça eğlenceli ve yararlı olduğu kabul ediliyor.

Latin müzikleri eşliğinde, gene latin adımları kullanılarak yapılan Zumba, zayıflama amaçlı uygulandığı için kadınların gözdesi olmuş durumda. Ateşli Latin müziklerini egzotik dans ritimleri ve dinamik egzesiz hareketleri ile farklı bir tarz yarattı. Gün geçtikçe de yapanların sayısı artmakta.

Zumbanın Saymakla Bitmez Faydaları

Zumba yapmak için onlarca sebebiniz var. Bunlar:

  • Daha sağlıklı yaşayacaksınız.
  • Fit ve şekilli bir vücuda kavuşacaksınız.
  • Zayıflayacaksınız.
  • Karın, bacak, kol ve basen kaslarınız güçlenecek.
  • Vücudunuz sıkılaşacak.
  • Daha dirençli olacaksınız.
  • Sosyalleşecek, yeni arkadaşlar edineceksiniz.
  • Fark etmeden dans etmeyi öğreneceksiniz.

Zumbaya başlamak için esasen bir nedeniniz yok.  Merakınız ve eğlenme isteğiniz yeter de artar bile!

Zumba Ders Ücretleri

Ve Dans Zumba ders ücretleri dönemlik olarak değişebiliyor. Kampanya ve indirimler uyguladığımız da oluyor. Dolayısıyla güncel bir fiyat bildirimi isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Neden Ve Dans?

Geniş salonlarda eğitim almak, deneyimli eğitmenlerle çalışmak, bol bol pratik yapma imkanı bulmak, samimi bir ekiple olmak, arkadaş edinmek, emeklerinizin ve paranızın karşılığını almak istiyorsanız sizi Ve Dans’a davet ediyoruz.

Yılların deneyimini modern öğreti tekniği ile birleştirerek sizlere diğer kurslardan farklı olduğumuzu gösteriyoruz. Gelin hep beraber pistlerin tozunu attıralım!