Hakkımızda

fotoğraf (1) Ve Dans, dans eğitmeni ve işletmeci Gizem Müftüoğlu tarafından kurulmuş olup dansın her çeşidini 7′den 70 ‘ye her yaştan insanın yapabileceği türde olanaklar sunmaktadır.

Tutkunun dansı Tango, kuralları aşarak dansçının ruhunu özgürce sergilediği ‘Serbest Stil Dansları’, kültürü ve yaşam tarzıyla son zamanlarda kendini ön plana çıkarmayı başaran ‘Hip-Hop’, klasik müziğin sanatsal anlamda hareket, duygu ve mimiklerle yorumlandığı bir dans olan ‘Bale’ ve bunun gibi müzik eşliğinde yapılan her türlü estetik hareketle ortaya çıkan danslar, bir gelenek, sanat, ifade şekli hatta bir tedavi şekli haline gelmiştir. Biz de dansın insanın doğasında olduğu bilincinden hareketle dans etmek isteyen herkese eğitim vermek amacıyla kurulduk.

300 metrekarelik açık bahçesi, 2 salondan oluşan toplam 100 metrekarelik dans salonları ve 30 metrekarelik kış bahçesiyle VE DANS eğlenceli bir sosyal aktivite mekanıdır.

bahce

FAALİYETLERİMİZ:

  • VE DANS OKULU, Latin Dansları, Hip Hop,Oryantal, Zumba, Tango, Flamenko, Sirtaki, Halk Oyunları gibi alanlarda dans dersleri verilmektedir. Ders programı için tıklayınız.
  • DÜĞÜN VE DANS, evlenen çiftlerin düğün törenlerine hoş bir farklılık yaratma amacıyla kurulmuştur. Sitemizi ziyaret edin:www.dugunvedans.com
  • İŞ VE DANS, iş dünyasının yorucu temposunda çalışanlara motive edici aktivite programları sunmaktadır. Sitemizi ziyaret edin: www.isvedans.com

GİZEM MÜFTÜOĞLU HAKKINDA

gizem-muftuoglu

İstanbul doğumlu olan Gizem Müftüoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi’ndeki eğitiminin ardından, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çalıştığı kurumsal firmalarda edindiği tecrübeler sonucunda tutkusu olan dansa yönelmeye karar verdi.

Dansla ilk tanışması 3 yaşındayken ailesinin kendisini bir bale okuluna götürmesiyle başladı. Bale eğitimini lise döneminde kadar devam ettirdi. Ardından üniversite yıllarında izlediği bir dans filminden etkilenerek Latin danslarını denemeye karar verdi. 2005 yılından 2011 yılına kadar Sosyal Latin Dansları eğitimini yurtiçi ve yurtdışında katıldığı eğitimlerle ve workshoplarla tamamladı.

Ardından 2011 yılında ‘Ve Dans’ adı altından kendi dans okulunu ve dans organizasyon şirketini kurdu. VEDANS AKADEMİ 2011 yılından bu yana aktif olarak devam etmektedir.