Hakkımızda

fotoğraf (1) Ve Dans, dans eğitmeni ve işletmeci Gizem Müftüoğlu tarafından kurulmuş olup dansın her çeşidini 7′den 70 ‘ye her yaştan insanın yapabileceği türde olanaklar sunmaktadır.

Tutkunun dansı Tango, kuralları aşarak dansçının ruhunu özgürce sergilediği ‘Serbest Stil Dansları’, kültürü ve yaşam tarzıyla son zamanlarda kendini ön plana çıkarmayı başaran ‘Hip-Hop’, klasik müziğin sanatsal anlamda hareket, duygu ve mimiklerle yorumlandığı bir dans olan ‘Bale’ ve bunun gibi müzik eşliğinde yapılan her türlü estetik hareketle ortaya çıkan danslar, bir gelenek, sanat, ifade şekli hatta bir tedavi şekli haline gelmiştir. Biz de dansın insanın doğasında olduğu bilincinden hareketle dans etmek isteyen herkese eğitim vermek amacıyla kurulduk.

300 metrekarelik açık bahçesi, 2 salondan oluşan toplam 100 metrekarelik dans salonları ve 30 metrekarelik kış bahçesiyle VE DANS eğlenceli bir sosyal aktivite mekanıdır.

bahce

FAALİYETLERİMİZ:

  • VE DANS OKULU, Latin Dansları, Hip Hop,Oryantal, Zumba, Tango, Flamenko, Sirtaki, Halk Oyunları gibi alanlarda dans dersleri verilmektedir. Ders programı için tıklayınız.
  • DÜĞÜN VE DANS, evlenen çiftlerin düğün törenlerine hoş bir farklılık yaratma amacıyla kurulmuştur. Sitemizi ziyaret edin:www.dugunvedans.com
  • İŞ VE DANS, iş dünyasının yorucu temposunda çalışanlara motive edici aktivite programları sunmaktadır. Sitemizi ziyaret edin: www.isvedans.com

GİZEM MÜFTÜOĞLU HAKKINDA

gizem-muftuoglu28 Nisan 1984 İstanbul doğumlu olan Gizem Müftüoğlu Saint Benoit Fransız Lisesi’ndeki eğitiminin ardından, Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çalıştığı kurumsal firmalarda edindiği tecrübeler sonucunda tutkusu olan dansa yönelmeye karar verdi.

Dansla ilk tanışması 3 yaşındayken ailesinin kendisini bir bale okuluna götürmesiyle başladı. Kalamış Yelken Kulüp’te bale eğitimini lise döneminde kadar devam ettirdi. Ardından üniversite yıllarında izlediği bir dans filminden etkilenerek Latin danslarını denemeye karar verdi. 2005 yılında Dansorium Dans Merkezi’nde salsanın ilk adımlarını öğrenirken, aynı zamanda hip-hop ve modern dans eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra 2008 yılında Aytunç Bentürk Dans Akademi’de dansı hayatında profesyonel alana taşıdı. Yaklaşık üç yıl süren eğitim süresince katıldığı yurtdışı salsa festivalleri, Türkiye Uluslararası Latin Dansları Festivalleri ve workshoplar sayesinde kendini bu alanda geliştirdi.

Ardından 2011 yılında ‘Ve Dans’ olarak kendi dans okulunu ve dans organizasyon şirketini kurdu. 2007 yılında 1ST Uluslararası Salsa Festival Bachata 4.sü, Türkiye Murphys’ Salsa Kupa’sı 3.sü ve 2011 Berlin Salsa Festivali ‘Star Gate’ 1.si oldu. Bunun yanı sıra birçok gösteride yer alan Gizem Müftüoğlu halen katılmakta olduğu yurtiçi ve yurtdışı dans festivalleriyle geliştirmekte olduğu tutkusu olan dansı ise ‘Ve Dans’ okulu, çoğu lise ve üniversitelerde eğitim vererek sürdürmektedir.

Dansın yanı sıra, diğer tutkusu olan oyunculuk alanında da kendini geliştiren Gizem Müftüoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimine başlamış ardından özel oyuncu koçları Tuğçe Tanış ve Elif İnci’yle oyunculuk derslerine başlamıştır. 2009’den bu yana çeşitli reklamlarda rol alan Gizem Müftüoğlu oyunculuk alanında da ilerlemek istemektedir.